infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
21.08.2015. 19:46
LIKETA-Pozdrav za tebe i naravno sve koji rate forum.U pravu si,planinski predeli iznad 1500mnv.već su zagazili u jesen,i temperature polako idu u skladu sa tim.Pančić je na oko 7-8c i ima magle što daje utisak redsnežnog stanja.Naravno već alpski predeli iznad 2300-400mnv počinju da dobijaju prve snegove dok će Kop to imati verovatno negde u prvoj ili drugoj dekadi oktobra.Polako se zahuktava forum i to je dobro,počinje druženje.Svako dobro!:):):)
2+3 = (malim slovima)