PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  21.08.2015. 07:54

Pozdrav za Acu i sve koji ovde svraćaju! Polako ali sigurno nam se bliži zimska sezona. Ova magla na Pančiću me asocira na zimu, a ni temperatura nije baš mnogo daleko od zimske.

2+3 = (malim slovima)