infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
21.06.2015. 07:44
Prava šteta što ne rade lajv kamere na Pančiću i Dubokoj jer bi se videlo kako pada susnežica i promiče slab sneg.Kimi drago mi je da te vidim na forumu i naravno slažem se sa ovim što si napisao,i ja sam to isto najavio sinoć negde ispred ponoći na FB profilu InfoKopa ispod slike duboke u oblacima.Nadam se da ćeš se češće javljati jer te svi očekuju,a to znaš i sam,da ti ništa ne pričam.:):):)Veliki pozdrav za meteorologa za koga će svi u RHMZ-u biti male bebe:):):)
2+3 = (malim slovima)