PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  16.06.2015. 13:30

Vikendas brate,veoma sam siguran da neces morati da nosis kabanicu.Ako slucajno se nesto iskomplikuje ja ti javljam na vreme.Inace ce biti sasvim prijatna temperatura.Drago mi je da pratis redovno forum i to mi daje volju da pisem povremeno po koju prognozu kolko da se ne odviknem.Cujem se povremeno sa nekim forumasima telefonom ili na cetu.Stevs mi je rekao da je gore i da ce biti dosta lepih fotki sa planine.Pozdrav za tebe i sve forumase i uzivajte u ovom letu a kad dodje novembar hvatanje zaleta za dugu ludu zimu na Kopu.:):):);)

2+3 = (malim slovima)