PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

difender  |   |  02.06.2015. 23:01

Veliki pozdrav za sve dobre ljude i sve forumase. Upravo citam na facebook stranici hop na kop da se 5.6.2015. godine organizuje ciscenje Kopaonika. Hajmo ljudi da se okupimo i odradimo nesto za dobrobit nase planine, planine na koji svi rado idemo. Putujem 4 juna sa drugarima iz PFF ROAD tima gore na Kop i svakako sam tamo da se pridruzimo i da se maksimalno stavimo na raspolaganje i sa terenskim vozilima i sa ljudstvom za fizicki rad. Mozemo mi to, uspecemo da sredimo nasu predivnu planinu.
Javljam se posle duzeg vremena zato sto smo imali turu po planinama Evrope i videli smo sta pre svega znaci kultura i sta znaci " udruzimo se" i uradimo nesto, i da ne kukamo vise. Sad je prilika.
Veliki pozdrav za starog dobrog prijatelja aco cacak i za jovan76. Veliki pozdrav od OFF ROAD tima Srbija. Ziveli :-)

2+3 = (malim slovima)