PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vikendas  |   |  26.05.2015. 13:50

I ja sam ovde skoro svaki dan samo se ne javljam ,proverim vreme ,vidim desavanja ,ali sad videh da se prebrojavamo pa reko da se cekiram.
Aco brate ne napustaj nas sad kad si nas razmazio,nego kad das prognozu za neki period nemoj da je ponavljas 100 puta ovima sto ih mrzi da malo pogledaju predhodne postove I tvoje angazovanje ce se smanjiti za barem 40-50%.
Pozdrav svima koliko nas ima.

2+3 = (malim slovima)