PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  26.05.2015. 08:50

Aco, sigurno da je teško, i svaka ti čast :) Svima si izlazio u susret i davao prognozu, čak i onima koji su pitali a da prethodno nisu pogledali da li već ima prognoza>:( koju si postavio recimo par sati ili dan pre toga.

2+3 = (malim slovima)