PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  25.05.2015. 08:53

Svaki dan ''''svratim'''' ovde da obiđem KOP i pogledam kamere. Po meni je danas divan dan, izmaglica, skoro da nema vetra, pravo vreme da se čovek prošeta u prirodi i nadiše svežeg vazduha a i psihički odmori.
Aco, izgleda da smo ovde samo ti i ja. ;)

2+3 = (malim slovima)