PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  07.05.2015. 19:47

VIKENDAŠ-Hvala ti na lepim rečima koje meni puno znače.Nadam se da su vam moje prognoze bile od koristi,i da nisam puno grešio.Hvala Stevsu na osmišljavanju i stvaranju ovako dobrog i korisnog sajta za sve one koji vole ovu prelepu planinu.Sigurno sam bio dosadan mnogima sa čestim javljanjima,ali to je bilo samo i isključivo zato što sam želeo da svima odgovorim i da nikome ne ostanem nedorečen.Bilo je tu čestih pitanja za prognoze za 7-10-15 pa i više dana,ja se nadam da nisam puno grešio davajući i njih.Apelujem da svi koji iduće sezone idu gore,šalju što više informacija,jer su sve informacije poput prognoza,stanja na stazama,stanju na putevima i sl međusobno veoma povezane i čine kompletnu sliku stanja na planini.Sledeća sezona bi trebala da bude još jedna od dobrih i ja ako budem sa vama na ovom sajtu biće mi drago.Znam da odlazak gore i boravak koštaju dosta,i da skijaši kad već idu žele da se za svoje pare lepo provedu,naročito kad su u pitanju jednodnevne i vikend varjante.Veliki pozdrav od Aca iz okoline Čačka.:):):):):)

2+3 = (malim slovima)