infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Liketa |
|
06.05.2015. 15:31
Ja sam se potresla ali se nisam mnogo iznenadila! U meni se samo smenjuju tuga i bes jer smo primitivan i prost narod koji nema osnovnu kulturu. I ja se pitam kako je moguće da neko baci đubre na ulicu, park, trotoar, nebitno. Kad god mi se desi da vidim nekog kako samo ispusti nešto iz ruke i nastavi dalje dođe mi da potrčim za njim i povučem ga nazad da pokupi to za sobom. Pitam se koliko još treba da prođe vekoma da bismo se kultivisali?
2+3 = (malim slovima)