PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  06.05.2015. 15:31

Ja sam se potresla ali se nisam mnogo iznenadila! U meni se samo smenjuju tuga i bes jer smo primitivan i prost narod koji nema osnovnu kulturu. I ja se pitam kako je moguće da neko baci đubre na ulicu, park, trotoar, nebitno. Kad god mi se desi da vidim nekog kako samo ispusti nešto iz ruke i nastavi dalje dođe mi da potrčim za njim i povučem ga nazad da pokupi to za sobom. Pitam se koliko još treba da prođe vekoma da bismo se kultivisali?

2+3 = (malim slovima)