infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
skijas u maju |
|
04.05.2015. 07:33
Skija se u skladu sa mogucnostima, poznajem dosta ljudi koji bi rado provodili mnogo vise vremena na ovoj nasoj prelepoj planini ali nazalost zivi se u zemlji Srbiji gde se vecina ljudi bori za golu egzistenciju, ja sam skupio ove godine nekih desetak dana gore ukljucujuci otvaranje i zatvaranje sezone :).Juce inace prelep dan, skijanje u skladu sa datumom, ja sam se licno naskijao bez prestanka citav dan, malo ljudi na stazi, moglo je skijati se i preko masinca, nije po pravilu ali se koristilo.. :). Pohvale za skijaliste za mogucnost skijanja 3 maja.Tvrdim da bi smanjenje cene dnevnog ski pasa povecalo broj skijasa u sezoni ali to je vec neka druga tema..Pozdrav za sve skijase !
2+3 = (malim slovima)