PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

skijas u maju  |   |  04.05.2015. 07:33

Skija se u skladu sa mogucnostima, poznajem dosta ljudi koji bi rado provodili mnogo vise vremena na ovoj nasoj prelepoj planini ali nazalost zivi se u zemlji Srbiji gde se vecina ljudi bori za golu egzistenciju, ja sam skupio ove godine nekih desetak dana gore ukljucujuci otvaranje i zatvaranje sezone :).
Juce inace prelep dan, skijanje u skladu sa datumom, ja sam se licno naskijao bez prestanka citav dan, malo ljudi na stazi, moglo je skijati se i preko masinca, nije po pravilu ali se koristilo.. :). Pohvale za skijaliste za mogucnost skijanja 3 maja.
Tvrdim da bi smanjenje cene dnevnog ski pasa povecalo broj skijasa u sezoni ali to je vec neka druga tema..
Pozdrav za sve skijase !

2+3 = (malim slovima)