PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

zmaj  |   |  30.04.2015. 13:38

@bulbulder 29.04.2015. u 22:28
Buraz vakcine protiv zlovolje nema, ali leka ima. Najbolji lek su ustajanje u 0630 ujutru i lopata, ašov, motika ili neko drugo oruđe rada. Dokoni ljudi i blejači su uvek najpametniji i najnezadovljniji sa drugima... skija ti se u maju na -5C i na 50km staza?! Eno su Čile, Argentina, Novi Zeland pa izvoli...

2+3 = (malim slovima)