PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  28.04.2015. 22:24

Poštovani Nenade,što se tiče vremena ono je primereno kalendaru,ali zaista ne znam u kakvom su stanju staze na Karamanu.Ko zaista želi i može da ode neka ide,sneg je sada u poluzaleđenom stanju jer trpi velike oscilacije temperature uz povremene pljuskove kiše, a videli smo i sugradicu i zrnast sneg danas pogotovu na Pančiću.U toku noći ka jutru imaćemo pojačani vetar severnih smerova i pad temperature uz povremeni sneg.U Petak bez padavina,ujutru oko nule u dan oko 10c na Pančiću oko 8.U subotu popodne prolazni front i nešto kiše ,moguća i sugradica i sneg bliže Pančiću.Nedelja pre podne sunčano popodne razvoj oblačnosti i moguća kiša.Vrlo je nestabilno pogotovu što smo već zagazili duboko u proleće kad su u pitanju nizije,ono meteorološki počinje prvog marta,pa stoga imamo i dnevne razvoje oblačnosti i vrlo šarenolike padavine od mesta do mesta.Inače za Đurđevdan vrlo verovatno ćemo u nižim predelima imati dnevne temperature oko 30 stepeni.Veliki pozdrav od Aca iz okoline Čačka.:):):)

2+3 = (malim slovima)