PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mattta  |   |  22.04.2015. 17:43

Vladimire,

sto samo dvaput na dan peske (sa skijama na ramenu) na Pancic ?

Mi matori sto smo u kondiciji bi okrenuli bar 6 krugova, samo da nam je kilometraza do Kopa malo manja !


2+3 = (malim slovima)