PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vladimir  |   |  22.04.2015. 17:03

Ja bih bas voleo da staze rade i dalje a mislim da bi mogle do kraja prvomajslih praznika. Ima snega, ima znanja da se odrze staze itd. Problem je sto skijanje ipak nije bogom dano pravo niti zakonska obaveza drzave pa ipak mora da postohi racunica pre svega! Jednostavno nema matematike da se opravda dalji rad skijalista i to mora da se postuje. To nase zadovoljstvo skijanja sada i za praznike mora neko da plati a to je ili budzet RS ili SS. Sezona zavrsena uspesno, bice para za dalja ulaganja, pa se vidimo u decembru na otvaranju. Ko zeli da skija, turno skije na noge pa uzbrdo na Pancic, 2 puta za dan i eto kondicije i za sledecu godinu:)

2+3 = (malim slovima)