PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nesa5  |   |  22.04.2015. 08:53

Bio sam prethodna dva dana na Kopu i vreme za skijanje je bilo prakticno idealno. Steta sto nista ne radi, a radilo je kad je bilo 15 stepeni...po meni malo naopako...

2+3 = (malim slovima)