PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  20.04.2015. 00:25

DekiLi-Sve što bi ti rekao je u mom postu ispod.Hvala ti na razumevanju,to je bilo na stotine sati ispred kompa do duboko u noć.Da nisi se vratio slučajno starim putem Kraljevo Čačak negde oko 19 h?Najveći mogući pozdrav imaš od mene.:):):):):):):):):):):):):):):):)

2+3 = (malim slovima)