PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Praja  |   |  17.04.2015. 20:13

Kraj sjajne sezone sa obiljem snega i dobrog skijanja. Hvala SS za Krcmar i Gvozdac, koja su ulaganja dovela mnogo turista na Kop, a ja imao 17 dana skijanja. Nadam se da ce se nastaviti sa ulaganjima na Pancicu, Marinim vodama... i da cemo vec u sledecoj sezoni imati bar dve, tri nove staze. Pozdrav svim ljubiteljima Kopaonika i velikooo hvala Aci i Kimiju.

2+3 = (malim slovima)