infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Praja |
|
17.04.2015. 20:13
Kraj sjajne sezone sa obiljem snega i dobrog skijanja. Hvala SS za Krcmar i Gvozdac, koja su ulaganja dovela mnogo turista na Kop, a ja imao 17 dana skijanja. Nadam se da ce se nastaviti sa ulaganjima na Pancicu, Marinim vodama... i da cemo vec u sledecoj sezoni imati bar dve, tri nove staze. Pozdrav svim ljubiteljima Kopaonika i velikooo hvala Aci i Kimiju.
2+3 = (malim slovima)