infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
16.04.2015. 14:37
Prvo pozdrav za sve, a onda da poželim onima koji budu na kopu od subote da se pošteno naskijaju na kraju sezone.U subotu u toku prepodneva naoblačenje koje će prvo usloviti kratkotrajnu kišu koja će onda uz pad temperature i pojačani vetar severnih pravaca brzo preći u susnežicu i sneg,naravno prvo od Pančića pa sve niže,a prestanak padavina kasno u toku noći.Nedelja kratak predah a onda u ponedeljak posle podne ponovo sneg,prvo vlažan a u toku noći pad temperature,opet pojačan vetar severnih pravaca i solidan minus za ovo doba godine.Utorak i sreda promenljivo uz temperaturu ispod nule i povremeni sneg ili pljusak snega i naravno vetrovito,uglavnom umereni vetar severnih pravaca.Baš kako najavljujem ima sedam dana,da će neuobičajeno toplo vreme za ovo doba godine izmamiti novo zahlađenje i još snega na Kopu.Svako dobro svim forumašima:):):)
2+3 = (malim slovima)