PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  14.04.2015. 16:07

MimaB-Šta da kažem, sem jedno zaista veliko hvala na lepom mišljenju!
Ikac-Teško je to sad reći,ali ja se nadam bar 10-15cm.od subote do ponedeljka,uz malo sreće možda i više.Za dan dva detaljnije.Svako dobro i veliki pozdrav za tebe i naravno sve forumaše.:):):)

2+3 = (malim slovima)