infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
13.04.2015. 13:23
Hvala brate Bojane na podršci:)Veliki su izgledi da imamo još jednu zimsku epizodu na Kopu za sledeći vikend,i sam početak sledeće sedmice.Pre toga u četvrtak i petak dosta toplo za ovo doba godine.O ovome sam pričao pre nekoliko dana,da jedan ekstrem povlači drugi što je karakteristika vremena za prve dve dekade Aprila.Najverovatnije će se ostvariti i ono što sam rekao za još bar jedan solidan snežić pre kraja ove sezone na Kopu.Ogroman pozdrav za sve od Aca:):):)
2+3 = (malim slovima)