PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  12.04.2015. 10:04

Hristos vaskrse!Svima koji slave.Vreme po najavi a u petak krajem dana zahlađenje tako da može biti nešto snega, kao i u subotu.Znači i sledeći vikend solidan za skijanje,pa ko želi i može pravac Kop.:):):)

2+3 = (malim slovima)