PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  11.04.2015. 22:37

Aco stara kosko, hvala ti za sve.
Moje 5-to skijanje na našem Kopu.
Bio sam sa kolegama petak/subota, ma sve je bilo sjajno.
Ko je želeo da skija,mogao je da skija sjajno-merački do 12h, posle samo oprezno zbog lošeg snega usled visoke temperature.
Zdravo se dopisivali i sledeće sezone.
Pozdrav za Acu,Kimija,Difa i sve pozitivce sa foruma.

2+3 = (malim slovima)