PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  10.04.2015. 18:48

Najgori je svež sneg kad otopli.Večeras će biti oko ili malo ispod nule,sutra po najavi i mojoj i Kimijevoj vedro i temperatura od 7-10c od centra pa do Pančića.Od nedelje imamo dnevne razvoje oblačnosti pošto smo već zagazili dublje u April kada su mogući pljuščići kiše susnežice ili sugradice što bi se narodski reklo šiprage,naročito ka Pančiću.Za ponedeljak do petka isto po najavi i mojoj i Kimijevoj a onda od petka jače otopljenje koje bi krajem nedelje ili početkom naredne moglo da izmami još neki prolazni front pa da padne još malo snega kolko da ne zaboravimo da je Kop visoka planina.Osim malo snega u utorak lično sam ubeđen da pre nego se otopi ovaj nadprosečno visok snežni pokrivač mora bar još jednom pasti jedan solidan snežić pa da se opraštmo od ove izuzetne sezone.Veliki pozdrav za sve infokopovce.:):):)

2+3 = (malim slovima)