PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

KimiVB  |   |  10.04.2015. 09:37

Jaoo divote od dana ! :) Moraću i ja da navratim gore sutra :D

Lepo i sutra,uz kristalnu vedrinu.U nedelju i ponedeljak već uz dnevni razvoj oblaka mogući pljuskovi kiše,susnežice i grada u popodnevnim satima.Temperature u sva 3 dana u sigurnom plusu tokom dana,preko 5 stepeni.

U utorak prepodne će zahladiti uz jači severac i vrlo malo snega prolazno.Sreda i četvrtak ponovo stabilni,ali prohladni uz nešto razvoja oblačnosti tokom dana.

2+3 = (malim slovima)