PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Pit  |   |  09.04.2015. 10:10

Najpre velika zahvalnost Aci za sve njegove precizne prognoze koje nama skijasima i obozavaocima Kop-a mnogo znace.
Hocu da ovim putem dam svoj komentar u vezi informacija o planovima Skijalista Srbije koji su objavljeni na Infokopu.
Zelim da pohvalim planove vezane za Pancic, jer to ce posle vec uradjenog na Krcmaru i Gvozdcu dati novu dimenziju Kopaoniku. To je nesto sto mi koji obozavamo ovu prelepu planinu godinama sanjamo.
Medjutim, planovi sa Marinim vodama su samo privremeno resenje, jer po meni tamo treba prebaciti cetvorosed sa Pancica i ako je moguce produziti staze.
Svakako treba pohvaliti ljude iz SS, jer se vidi da imaju ideje i volje da od naseg voljenog i prelepog Kop-a naprave svetski centar, sto se vec sad vidi po sve vecem broju stranih turista.

2+3 = (malim slovima)