PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Shibica  |   |  08.04.2015. 13:34

Kako zatrpava sneg sada! Kopaonik trenutno kao da se nalazi na drugoj planeti, dok gledam kamere iz sunčanog Beograda. Hoću ovog sekunda da se stvorim tamo, nije fer! :)

2+3 = (malim slovima)