PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  07.04.2015. 22:38

Dr.House-Zaista nemaju cenu ove lepe reči koje su mi upućene.Težim uvek da dam sve od sebe,i kad pogrešim znam sigurno da mi nećete zameriti jer prognoza nebi bila prognoza već nešto što će se sigurno desiti.Svako dobro i ogroman pozdrav od Aca.:):):):):):):):):)

2+3 = (malim slovima)