PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  07.04.2015. 21:46

Easter Bunny-Pogledaj moje komentare niz stranicu i videćeš.Svako dobro.:)
SKIJASKOPSRB-Ta ti je dobra,,plašim se,,;:)Voleo bih i ja ali je teško, pogotovu sa ovim vetrom koji raznosi sneg.Vidiš i sam koliko je jako padao, a od jutros samo 5 cm napadalo po podatcima sa merne stanice.:(:)

2+3 = (malim slovima)