PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  07.04.2015. 16:02

LUDI-Pecaćemo samo tako.Nema dobrog pecanja dok velika voda ne očisti dno.Veliki pozdrav!;):):):):)Što se tiče snega i temperatura,iznad 1500mnv.to otapanje neće biti toliko izraženo jer će noću biti sveže a danju niska vlažnost,jedino osunčani delovi staza mogu imati sneg lošijeg kvaliteta.Jače topljenje snega je u uslovima kad je visoka temperatura uz veliku vlažnost ili pojačan vetar što ovoga puta neće biti slučaj.:)

2+3 = (malim slovima)