infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
07.04.2015. 16:02
LUDI-Pecaćemo samo tako.Nema dobrog pecanja dok velika voda ne očisti dno.Veliki pozdrav!;):):):):)Što se tiče snega i temperatura,iznad 1500mnv.to otapanje neće biti toliko izraženo jer će noću biti sveže a danju niska vlažnost,jedino osunčani delovi staza mogu imati sneg lošijeg kvaliteta.Jače topljenje snega je u uslovima kad je visoka temperatura uz veliku vlažnost ili pojačan vetar što ovoga puta neće biti slučaj.:)
2+3 = (malim slovima)