PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

crni82  |   |  07.04.2015. 15:57

pogledajte sta i kako radi gospoda komsije iz crne gore:

Ski centar Kolašin 1450 - zvanična stranica
23 сата ·

Ovogodišnja zimska sezona je počela 29. decembra 2014. godine, a Uprava AD "Ski Resorta-Kolašin 1450" je donijela odluku da zvanično zatvaranje zimske sezone bude u ponedeljak 13. aprila 2015. godine, posle 106 skijaških dana. Tim povodom ćemo našim posjetiocima obezbijediti određene povoljnosti, i to:

***u subotu 11. aprila -BESPLATAN PARKING;
***u nedelju 12. aprila -BESPLATAN PARKING I POPUST OD 20% NA KUPOVINU SKI PASOVA;
***u ponedeljak 13. aprila -BESPLATAN PARKING I BESPLATNI SKI PASOVI.

Bez obzira na to što će sezona biti zvanično zatvorena, ukoliko bude interesovanja nastavićemo sa radom vikendima sve do prvomajskih praznika, uz sličke povoljnosti za naše posjetioce. O tome ćemo nakon 13. aprila javnost blagovremeno obaviještavati putem našeg web sajta www.kolasin1450.me i Facebook stranice, kao i preko sredstava javnog informisanja.

Obzirom da je opšte stanje na skijalištu i dalje veoma stabilno, da je visina snijega na stazama od 90 do 140 cm, da su staze odlično pripremljene a da zbog niskih temperatura takve ostaju i tokom dana, pozivamo vas da dođete da zajedno ispratimo ovu veoma uspješnu sezonu.

svaka cast komsije, ovi naši su za posmatranje

2+3 = (malim slovima)