infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sloba |
|
07.04.2015. 15:24
Hvala Aco!!Znači prema Vašem predviđanju, nema bojazni od bljuzgavih staza, osim u Nedelju!!!!Ova informacija mi veoma znači, jer sam rezervisao Rtanj sa porodicom ponovo preko praznika.... ako imate još neki komentar slobodno dodajte.....znači.....Inače, najviše volim da idem na Kop kada prođu gužve da bi na pravi način "ispucao" brzinu u spustu....fenseraj me ne interesuje, niti sedenje na suncu.......nema kvalitetnog skijanja kada sija sunce..........Pozdrav,Sloba
2+3 = (malim slovima)