PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  07.04.2015. 15:00

Tempertura se može popeti na desetak stepeni u centru dole u nedelju, dok će u višim zonama biti oko7-8c uz dosta nisku vlažnost vazduha.U ponedeljak je moguće da u kasnim poslepodnevnim satima imamo prolazno naoblačenje koje će usloviti kišu koja bi ubrzo prešla u susnežicu i sneg.:):):)

2+3 = (malim slovima)