infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Sloba |
|
07.04.2015. 14:58
Ponovo isto pitanje, zato što volim skijanje i ovo je treći put da idem ove sezone na Kopaonik.........Bio sam u Februaru, krajem Marta i prošli vikend.Pitanje za iskusnije poznavaoce i skijaše Kopaonika!!!! Za vreme Uskršnjih praznika od 10.04 do 13.04 očekuje se da dnevna temperatura bude iznad 10 stepeni, pa me interesuje da li će u tom periodu staze "izdržati" i da li će biti snega za skijanje? Ovo govorim iz razloga što sam na Kopaoniku bio krajem meseca Marta i bukvalno je u Utorak 28.03. dnevna temperatura bila oko 10 stepeni i sneg se počeo tako brzo topiti da su staze bile bljuzgave, a potoci su tekli ulicama i šetalištima. Sreća ovo "proleće" je potrajalo samo jedan dan, pa su minusne temperature i sneg "spasile" staze. Šta će se desiti ako se uzastopno dese tri ili četiri topla dana, oko 10 stepeni kako se očekuje? Moguće je da sve staze *progledaju*? Ima li neko ovakva iskustva i šta mislite? Pozdrav, Sloba
2+3 = (malim slovima)