PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola kg  |   |  07.04.2015. 14:43

Pozeraj u aprilu, hahhahahahah :))) Kao sto zmaj kaze, najveci pozing je kad su najvece guzve, sad u aprilu idu samo oni koji zaista vole skijanje i koji ne idu gore da bi se pekli na Suncu u kaficu pored staze...

2+3 = (malim slovima)