infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
zmaj |
|
07.04.2015. 14:36
Buraz nemoj ti meni crtati ništa, niti mi stavljati u usta nešto što nisam rekao. Nisam nijednom kukao ovde što ne rade staze u aprilu. Kukao sam 30 decembra kada je bilo 6000 skijaša gore, metar snega, a radile četiri žice. Nije istina ni to da npr za sretenje nije bilo ljudi na gobeljama. Čekalo se i tamo u redu, i na cetvorosedu, i na tanjiru a trebalo je sat i po da se stigne do tamo zbog redova na marinim vodama, i na jarmu. Nije istina ni to da u januaru nikada ne bude toplo. Prošle godine npr od 30dec do 9 januara koliko sam bio gore temperatura se nijednom nije spustila ispod +5C, sve je bilo skoro zeleno osim staza, a npr ovog vikenda nije se penjala temp preko -3C, 120cm snega, svakog jutra smo imali svež sneg koji je bio suv, a u nedelju kao prah, tako da se vozio freeride po powderu kao da je u pitanju peti januar na Aljasci. I ne znam odakle tebi ideja da se neko u aprilu pozeriše na kopu??! Od onih 200 skijaša koliko nas je bilo gore možda je ukupno bilo petoro slabih vozača, a svi ostali su bili napredni vozači. Na kopu se upravo u januaru pozeriše najviše, i tada se zbog gužvi skija najmanje, a od istripovanih početnika sa viškom osećaja lične bitnosti i ogromne količine prekompetencije na tih nekoliko jačih staza ne možeš živeti, a kamo li voziti kao čovek. I da, 7 april je i u Livinju danas, pa rade žice, 31 od 31. Toliko. Pozdrav
2+3 = (malim slovima)