PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  07.04.2015. 13:56

Svi koji neprestano kritikujete SS ste nerealni i preterujete. Prvo, žičare koje trenutno rade opslužuju sasvim dovoljan broj staza, na primer Duboka 1--ne radi žica ali se staza sređuje i možete njom da skijate. Bilo bi nerealno da sve žice rade za tako mali broj ljudi, ali je zato sve super povezano pa ovih 6-7 žičara opslužuje sigurno oko 15 staza. Pogledajte malo mapu a ne samo da kukate. Ko voli da skija, sada će na KOP-u zaista uživati jer se ne pruža često prilika da u aprilu bude minus i skoro 1,5 m snega.
Oni koji kukaju, sigurno nisu na KOP-u već se dosađuju ispred monitora pa kritikuju bezveze.

2+3 = (malim slovima)