PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mladen  |   |  07.04.2015. 13:20

Dovoljno je da spuste cene ski pasa na 50% i vikendom ne samo od ponedeljka do cetvrtka dosao bi odma .Svakako sramota neradi 2/3 staza a oni deru kao sa sve radi . Ovako tesko dzaba sve kad neradi pola staza sve divlje i neuredjeno . By By Kop do sledece godine opet .

2+3 = (malim slovima)