infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
duky |
|
07.04.2015. 09:45
...Munjo,jel ti to lično,ili po dogovoru sa rukovodiocima i njihovim savetnicima, pokušavaš da razvodniš temu.kakva anketa???Ne bacaj prašinu u oči.Anketa bi imala smisla pre 31.marta.>:(>:(>:(Zašto ste svojom inertnošću u povlačenju poteza i slepom držanju za kalendar oterali hiljade skijaša sa Kopaonika???Umesto da maksimalno afirmišete skijanje i tako učvrstite vodeću poziciju Kopaonika u regionu,vi niste imali hrabrosti da povučete prave poteze.Ako niste u stanju da brinete i na pravi način radite za dobrobit Kopaonika,idite na mesta gde će vaše sposobnosti doći do punog izražaja.I samo da znaš da ću sve da kažem Vučiću.
2+3 = (malim slovima)