PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

duky  |   |  07.04.2015. 09:45

...Munjo,jel ti to lično,ili po dogovoru sa rukovodiocima i njihovim savetnicima, pokušavaš da razvodniš temu.kakva anketa???Ne bacaj prašinu u oči.Anketa bi imala smisla pre 31.marta.
>:(>:(>:(
Zašto ste svojom inertnošću u povlačenju poteza i slepom držanju za kalendar oterali hiljade skijaša sa Kopaonika???
Umesto da maksimalno afirmišete skijanje i tako učvrstite vodeću poziciju Kopaonika u regionu,vi niste imali hrabrosti da povučete prave poteze.Ako niste u stanju da brinete i na pravi način radite za dobrobit Kopaonika,idite na mesta gde će vaše sposobnosti doći do punog izražaja.
I samo da znaš da ću sve da kažem Vučiću.

2+3 = (malim slovima)