infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
munja |
|
07.04.2015. 08:30
...ajde da sprovedemo anketu koliko bi skijasa doslo na Kop od
Uskrsa do kraja sezone npr. 1. Maj-a,
da se karte ski pasa spuste i do 70%, bez obzira da li ce raditi celo skijaliste ili samo ovih 7-8 zica i pripadajuce staze...Realno mislim da ce i dalje biti malo kandidata, i ako jesam za spustanje ski pasa u ovom periodu do 70%.Ja se prvi prijavljujem... ajmo da vidimo koliko nas to ima i ima li realno potrebe da se pusta veci broj zica od ovog i da se produzava ski sezona...A da je trebalo malo vise marketinga, reklame i povoljnijeg smestaja i ski pasa sigurno da jeste....
2+3 = (malim slovima)