PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Нови Сад  |   |  06.04.2015. 11:01

На Копаонику пусто, а Soelden

[url=http://www.dodaj.rs/?2S/45/28wC5lcx/soelden.png][img]http://www.dodaj.rs/t/2S/45/28wC5lcx/soelden.jpg[/img]" class="ice_file" target="_blank" title="link >>>">Link >>>

2+3 = (malim slovima)