PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  06.04.2015. 09:47

NIKOLA-Vidim da i tebe frustrira ovo kilavljenje snega na Kopu.Recimo na Zlatiboru je palo oko 30 cm. i to u naselju dole skoro 500 m visinski ispod vrha planine.Na Goču koji je blizu Kopa je palo oko 20cm a na Kopu ukupno 11cm.Delom je to zasluga sleganja dosta rastresitog snega koi je pao ovih dana,recimo juče u podne 115cm a onda uveče iako je minus 2 najviša imamo 112cm.Uglavnom čekamo danas, uveče i sutra eventualno u sredu neki plusčić snega da tu situaciju popravi.Veliki pozdrav brate.;):):)

2+3 = (malim slovima)