PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nesa5  |   |  06.04.2015. 08:31

Predlazem skijalistima da za praznike pomere radno vreme od 7-15h, to je ipak mnogo bolje resenje za aprilsko sunce i visoke temperature koje najavljuju preko dana. Tako rade i na glecerima, barem pre podne da bude vrhunsko skijanje.

2+3 = (malim slovima)