infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
branislavb |
|
03.04.2015. 21:46
Ne meni se ne sviđa što je puna cena skipass-a, a pola žica (staza) nije u funkciji ali danas se sa staza upadalo direktno u korpe (čekanje na žici 0 sekundi). Moj današnji ski bilans: Krčmar x 6, Crna Duboka x 5, Crvena Duboka x 5, Pančić x 2, Mali Karaman x 2 i KGB x 2 + 2 kafanske pauze. O ovoliko dnevnog skijanja kad je sve bilo u funkciji (uz, naravno, punu cenu skipass-a) bi prosečan skijaš poput mene mogao samo da sanja.
2+3 = (malim slovima)