PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

vuk81  |   |  03.04.2015. 17:32

Moze li mi neko objasniti zasto ne radi zicara Duboka ako vec sredjuju i crnu i crvenu duboku.A da ne pricam o tome sto su cene skipassa iste a ne radi vise od pola staza.Mislim stvarno>:(

2+3 = (malim slovima)