PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  02.04.2015. 12:58

Mina,

Ja agitujem na sve moguće strane da za Uskrs bude popust za ski kartu -50% i da se eventulano puste Marine vode, Karaman,Kneževske bare. Nije realno da puste kompletno skijalište.
Ili npr. da povežu Gobelju sa centrom.
Biće mnogo lepo, ja i moje kolege planiramo dolazak za Uskrs.

pozdrav svima

2+3 = (malim slovima)