PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mina Ski  |   |  02.04.2015. 12:12

Cao,
Htela bi da vas pitam iz kog razloga je zatvoreno ovoliko staza na Kopaoniku, cak i po lepom suncanom vremenu ( s obzirom da jos ima snega u izobilju)...Planiram da posetim Kop za Uskrs pa me zanima da li ce takva ista situacija i tad biti.

Hvala i pozdrav

2+3 = (malim slovima)