PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mik  |   |  31.03.2015. 15:54

Bruka i sramota za skijalista.
HAjde popust za 50%, i neka i bude za radne dane (mada bi trebalo za sve dane), ali da pogase sve zice, pa cak da ne radi ni Duboka 1, ni Krcmar, to je stvarno bruka.
Nekako bih uklopio od utorka do cetvrtka i ako radim, i dosao na Kopaonik ove ili sledece nedelje, ali sa ovim zicama hvala lepo. Idem da setam po Srbiji i uzivam u prolecu.
Mozda bi mogli ovi iz SS-a da uzmu karolifere i da bar pocnu da otapaju sneg na mestima gde ga ima po metar, kako bar kad jos malo otopli Kopaonik ne bi bio sharen, vec ravnomerno otopljen.
Ja ne dolazim.

2+3 = (malim slovima)