PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vladan  |   |  31.03.2015. 10:52

SLOBO, ne s..i vise,i ne budi toliko iskompleksiran, za tvoju informaciju Beogradjana vise gotovo da i nema, oterale su ih iste takve selje-belje kao sto si i ti, takvi sada zive u Beogradu. Normalan svet je pobegao. Zato cuti i ne brukaj se vise.

2+3 = (malim slovima)