PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  30.03.2015. 23:23

JOVAN 76-Brate,juče sam došao sa Kopa,sneg metar i ambijent kao da je februar.Biće u narednih 7-8 dana još lepog snega,čak bi se usudio da kažem da je moguće da se približi pa možda čak i pređe rekord iz marta.Svako dobro ti želim kao i svim ostalim forumašima.:):):)

2+3 = (malim slovima)